"Založeno roku 1995"


O nás

Herisson

Reklamní agentura Herisson působí na českém trhu od roku 1995 a je součástí Herisson-group, která je výhradní distributorem švýcarských hodinek Saint Honoré, Epos, Davosa a Xemex pro český a slovenský trh.

Reklamní agentura se specializuje na zakázkovou výrobu reklamních hodin, hodinek, kravat a šátků a distribuci značkových dárků (H.Boss, N.Ricci,...). Součástí nabídky je i zakázková výroba dárkových krabiček a laserová individualizace hodinek, štítků, nástrojů a dalších kovových předmětů.

Kde nás můžete potkat?

Firma se každoročně zúčastňuje mezinárodního veletrhu Hodiny-klenoty v Praze. V roce 2015 zde společnost převzala 1.cenu v soutěži Hodinky roku 2015 - skeleton s modelem hodinek Epos 3429. Všem hlasujícím, kteří se zúčastnili ankety časopisu Watch Magazine, děkujeme!

Podporujeme

LORM

Lorm je společnost pro hluchoslepé, která od roku 1991 pomáhá hluchoslepým občanům a jejich rodinám a sdružuje také zájemce o problematiku osob s hluchoslepotou.

Logo LORM

www.lorm.cz

LÉKAŘI BEZ HRANIC

Hlavní činnosti této organizace je zajištění zdravotní péči lidem v nouzi, záchrana lidských životů bez ohledu na národnost, barvu pleti, politické či náboženské přesvědčení.

Logo Lékaři bez hranic

www.lekari-bez-hranic.cz