"Založeno roku 1995"


Saint Honoré

O společnosti

Firma Saint Honore sídlí ve švýcarském La Chaux-de-Fonds a podílí se na celé výrobě hodinek - od designu po montáž, od kontrolních mechanismů po distribuci. Každé hodinky jsou montovány individuálně a nesou označení Swiss Made - synonymum pro nejvyšší kvalitu.

Historie

Firmu zakládá v roce 1885 Victorin Frésard. V roce 1985 se vedení ujímá Thierry Frésard, pod jehož vedením firma otevírá svůj vlajkový butik v ulici Saint Honore 326 v Paříži.

Kolekce Manhattan získala v roce 1997 1.místo v designové soutěži New York Luxury Design. V roce 2005 přišla značka na trh s Orsay Tourbillonem 1885, což byly jedny z prvních hodinek s komplikaci tourbillonu designovaného speciálně pro ženy. V roce 2011 přichází na trh s velmi úspěšnou inovací nazvanou "Éclair EffectTM", která duplikuje zářivý vzhled diamantů za velmi rozumnou cenu.

V roce 2015 oslavila firma 130 let působení na trhu. V současné době má zastoupení ve více než 60 zemích světa, je globální značkou rozpoznatelnou pro svůj jasně čitelný rukopis.

Ambassador

Paul Belmondo Racing

Paul Belmondo Racing

Saint Honore podporuje různé umělce (malíře, fotografy), podílí se na sponzoringu akcí jako jsou America´s Cup nebo Le Mans 24 Hours. Ambassadorem značky je bývalý jezdec Formule 1, herec a majitel závodního týmu Paul Belmondo Racing, syn herce Jeana- Paula Belmonda Paul Belmondo.