"Založeno roku 1995"


Reklamní kufry se zakázkovým celoplošným potiskem

Zvolte si jedinečnou reklamu formou potisku reklamních kufrů a potěšte své klienty či obchodní parnery originálním reklamním dárkem.

Kufry jsou vyrobené ze 100% polypropylenu odolného proti poškrábání a s patentovanou technologiií potisku.

Základní cena pro rozměr 55x34x20 cm při odběru 10 ks = 3170,- Kč (+dph)/ks, při odběru 50 ks = 2810,- Kč (+dph)/ks. Ceny dalších rozměrů a množsteví slevy na vyžádání.


Můžete vyjádřit svou personalitu pouze pomocí oblečení? Naše inovativní kufry Vám umožní ukázat ostatním přesně to, kdo jste. Naše produkty Vám poskytnou neomezené možnosti vytvořit si unikátní image. Díky naší technologii můžete mít kufr s libovolně vybraným předním panelem prezentujícím Vás, Vaši kreativitu či Vaše fantazie.

Představujeme výrobek založený na našich dlouholetých zkušenostech a na potřebě najít unikátní řešení. Vytvořili jsme odpověď na rostoucí poptávku zákazníků po nestandardních řešení, které jsou unikátní a rozlišené jejich designem.

Našim mottem je: INDIVIDUALITA, KVALITA A ZÁKAZNÍKOVA SPOKOJENOST.

Myšlenka stojící za našimi kufry

Lidé cestují stále více a stále dál. Navštěvují různé kouty světa kvůli práci, poznání či zábavě. Na letištích a v hotelech potkávají nespočet lidí a nakonec splynou v davech. Jedinečný Vámi navržený přední panel kufru Vám zaručí snadné rozpoznání Vašeho kufru na výdejních pásech a odliší Vás od ostatních.

Proč kufry od nás?

 • Naše kufry jsou patentované v EU.
  Unikátní technologie personalizace Vám zajistí, že Váš kufr bude odlišitelný nejen díky vynikajícímu vzhledu ale i vysokou kvalitou grafického zpracování.
 • Prodlužovací rukojeť
  Kufry jsou vyrobené z lehkých materiálů pro snadné a pohodlné cestování.
 • Zámek
  Střední a velké kufry jsou vybaveny TSA (Transportation Security Administration) zámkem, což umožňuje otevřít kufr pouze osobě mající speciální klíč.
 • Materiál
  Kufry jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů jako je 100 % polypropylen a 100 % polycarbonat, který poskytuje ochranu před poškrábáním a prasknutím.
 • Kolečka
  Kufry jsou vybaveny 360 stupňovými rotačními kolečky vyrobené z vysoce kvalitní pryže.
 • Barvy podle Vašich osobních preferencí
  Perfektní barevné zpracování je naší specialitou. Tisky na předním panelu používají Pantone paletu. Možnost vytvořit si kufr s Vašimi oblíbenými filmovými motivy.
 • Velikost dle vašich potřeb
  Malý kufr * Střední kufr Velký kufr
  Šířka 34 cm 44 cm 50 cm
  Výška 55 cm 65 cm 75 cm
  Hloubka 20 cm 26 cm 30 cm
  Kapacita 35 l 60 l 95 l
  Hmotnost 2,9 kg 3,9 kg 4,4 kg
  * Velikost kufru splňující požadavky leteckých společností Ryanair a Wizzair.
 • Cestujeme více a častěji a potřebujeme kufry, které nás nezradí. Proto nabízíme vysoce kvalitní produkty, které lze navíc použít i jako osobní oděvní doplňek a odliší Vás od ostatních.