"Založeno roku 1995"


Švýcarské luxusní hodinky

Agentura Herisson je součástí herisson-watches.com, která je výhradní distributorem švýcarských hodinek Epos, Davosa, Delma a Delbana pro český a slovenský trh.

Kromě klasických reklamních předmětů můžete své klienty potěšit něčím výjimečným, jako třeba dárkem v podobě luxusních švýcarských hodinek, jejichž celou kolekci naleznete na webu Herisson-watches nebo přímo na jejich webech. Stručné informace o jednotlivých značkách najdete níže.

Logo švýcarských hodinek davosa
Logo švýcarských hodinek epos
Logo švýcarských hodinek delbana
Logo švýcarských hodinek delma

Epos

Švýcarská hodinářská firma Epos se specializuje na výrobu mechanických hodinek buď s ručním nebo automatickým nátahem.

Rodinná firma sídlí vě švýcarském Grenchenu a v roce 2023 oslaví 40 let od založení značky Epos. Počátky firmy spadají do roku 1925.

Ceny hodinek značky Epos se pohybují v rozmezí
25 000,- Kč 380 000,- Kč.

Ukázka hodinek Epos

Epos
Epos
Epos
Epos

Davosa

Značka Davosa vyrábí jak quartzové tak mechanické hodinky s využitím kvalitních švýcarských strojků značek Eta, Sellita, Soprod, popř. Ronda.

Velmi populární je její sportovní řada - model Argonautic Automatic 161.498.78 vyhrál v roce 2014 hlasování čtenářů portálu Watchtime.net o nejlepší potápěčské hodinky v ceně do 1000.00 Euro.

Ukázka hodinek Davosa

Davosa
Davosa
Davosa
Davosa

Delbana

Značku Delbana založil v roce 1931 italský vizionář Goliardo Della Balda. Specializovala se na výrobu kapesních a náramkových hodinek. Věhlas značky se velmi rychle rozšířil a firma brzy zaměstnávala více než 100 lidí. V padesátých a šedesátých letech vyráběla ročně kolem 100 000 hodinek a často využívala vyhledávaný strojek AS 1130. Výroba a velká obliba quartzových hodinek v 70. letech měla vliv i na značku Delbana. Spojila se s hodinářskou firmou WEGA a začala se orientovat na cenově dostupné kvalitní quartzové hodinky. V roce 2001 se Delbana sloučila s rodinnou firmou Delma Watch Ltd. sídlící ve švýcarském Lengnau a nadále nabízí klasické i sportovní pánské a dámské quartzové hodinky. V roce 2017 uvedla na trh model Delbana Fiorentino jako vzpomínku na zakladatele značky Goliardu Della Baldu.

Ukázka hodinek Delbana

Delbana
Delbana
Delbana
Delbana

Delma

Hodinářská fima byla založena v roce 1924 bratry Gilomenovými. Značka Delma vznikla počátkem roku 1933 a velmi brzy se začala orientovat na sportovní hodinky. V roce 1946 představila svůj první chronograf následovaný v roce 1969 prvním vodotěsným modelem Periscope a v roce 1975 potápěčským modelem Shell Star - oba vodotěsné modely zůstávají přes různé inovace v kolekci doposud.

Rodina Gilomenových řídila firmu do r. 1966, kdy byla společnost přejmenována na Delma Watch Ltd. Aktuálně firma zůstává stále rodinnou firmou řizenou Fred Leibundgutem a je jednou z posledních nezávislých švýcarských hodinářských manufaktur.

Ukázka hodinek Delma

Delma
Delma
Delma
Delma