"Založeno roku 1995"


O nás

Herisson

Reklamní agentura Herisson působí na českém trhu od roku 1995 a je součástí Herisson-group, která je výhradní distributorem několika značek švýcarských hodinek pro český a slovenský trh.

Reklamní agentura se specializuje na zakázkovou výrobu reklamních hodin, hodinek, kravat a šátků. Součástí nabídky je i zakázková výroba dárkových krabiček a laserová individualizace hodinek, štítků, nástrojů a dalších kovových předmětů.

Kde nás můžete potkat?

Firma se každoročně zúčastňuje mezinárodního veletrhu Hodiny-klenoty v Praze. V roce 2015 zde společnost převzala 1.cenu v soutěži Hodinky roku 2015 - skeleton s modelem hodinek Epos 3429. Všem hlasujícím, kteří se zúčastnili ankety časopisu Watch Magazine, děkujeme!

Podporujeme

LORM

Lorm je společnost pro hluchoslepé, která od roku 1991 pomáhá hluchoslepým občanům a jejich rodinám a sdružuje také zájemce o problematiku osob s hluchoslepotou.

Logo LORM

www.lorm.cz

Zdravotní klaun

Zdravotní klaun je nezisková organizace, která přináší humor a radost hospitalizovaným dětem, geriatrickým pacientům a dalším potřebným v oblasti zdravotnictví.

Logo Klaun

www.zdravotniklaun.cz